ALTANA MYŚLIWEGO

_DSC2968

Posiłki serwujemy w pięknym miejscu – nasza jadalnia to Altana Myśliwego. Całoroczne, przestronne i ogrzewane pomieszczenie wraz z betonowym grillem tworzy przyjazną atmosferę. Oferujemy potrawy z regionu przygotowane przez nasze kucharki z naturalnych, regionalnych, wiejskich produktów. Nocleg u nas to także uczta dla podniebienia!

Altana Myśliwego to całoroczny budynek z drewnianych bali mieszczący nawet 30 osób (powierzchnia ok. 40 m2). To tutaj rano i wieczorem spotykamy się na śniadaniu oraz obiadokolacji. To tutaj degustujecie Państwo przepyszne potrawy przygotowane przez nasze Panie Kucharki z naturalnych regionalnych wiejskich produktów, które kupujemy u okolicznych mieszkańców.

To tutaj serwujemy kresowy żurek w chlebie, karkówkę zapiekaną z warzywami, buraczane variete, chłopskie korytka i wiele wiele innych przysmaków. Ostrzegamy – kto raz przyjedzie i skosztuje naszej kuchni, ten już zawsze będzie do nas wracał… W środku znajdują się rzeźbione wiejskie ławy oraz stoły. Pośrodku stoi duży betonowy grill, idealny do pieczenia barana lub innych mniejszych potraw.

W Altanie Myśliwego odbywają się różnego rodzaju imprezy integracyjne czy spotkania rodzinne. Altana jest całoroczna i ogrzewana, więc na pewno nie zmarzniecie.