WYCIECZKA DO LWOWA

 

Wśród wielu powodów, dla których interesujemy się tym nieodkrytym jeszcze do końca państwem – Ukrainą, najważniejszy jest chyba klimat – mieszanina mitów, historii, kultur i świata innego niż ten, który jest nam dobrze znany. Jest Ukraina europejska i zachwycająca, jest postsowiecka i obskurna, jest zabytkowa i mityczna, wiejska  i serdeczna, a wreszcie jest też ta dzika i piękna… Ja zawsze wracam TAM z ogromnym sentymentem (mieszkałem w Kijowie kilka lat), dlatego też serdecznie zapraszam Państwa do odkrywania miejsc, które dostarczą niezapomnianych przeżyć i wrażeń jakże odmiennych od tych, które mieliśmy okazje poznać w dotychczasowych naszych wędrówkach.

lwów

Lwów – jedno z najstarszych i największych miast na Ukrainie. Duży ośrodek przemysłowy, a także centrum nauki i kultury. Miasto o interesującej historii i pięknej architekturze, zawsze chętnie odwiedzane przez Polaków. Każdy kto jeszcze nie był we Lwowie podczas pobytu u nas w Witalnej Osadzie Helonowo w Bieszczadach może się wybrać choćby na jednodniową wycieczkę na Ukrainę lub tylko na zakupy (niektóre grupy towarów są znacznie tańsze niż w Polsce).

Przejście graniczne jest w odległości 20 km, a do Lwowa tylko 120 km. Gościom przyjeżdżającym do nas co najmniej na tydzień pomagamy w organizacji wycieczki do Lwowa i oprowadzamy po tym pięknym mieście. Ważne: Planując wycieczkę do Lwowa proszę nie zapomnieć o paszporcie !!